68-letnia aktorka spodziewa się dziecka. Ma młodszego o 40 lat partnera

Serwisy plotkarskie obiegła zaskakująca wiadomość. 68-letnia aktorka spodziewa się dziecka. Jej partner ma… 28 lat.

Ofiara nieudanych operacji plastycznych

Lyn May, a właściwie Lilia Mendiola de Chi, to meksykańska aktorka i tancerka kabaretowa. W latach 70. i 80. uchodziła w swoim kraju za symbol kobiecości i seksapilu. I chociaż wystąpiła w licznych produkcjach filmowych, największą rozpoznawalność przyniosły jej… skandale. Gwiazda ma na swoim koncie romanse z najbardziej wpływowymi politykami Ameryki Łacińskiej. Twierdzi nawet, że z samym prezydentem Meksyku. Z kolei jakiś czas temu zszokowała opinię publiczną wyznaniem, iż z tęsknoty za swoim zmarłym mężem odkopała jego szczątki.

Kobieta jest ofiarą nieudanych operacji plastycznych. W przeszłości poddawała się licznym zabiegom upiększającym. Podczas jednej z nich zamiast preparatu, który rzekomo miał pomóc zachować jej młodzieńcy wygląd, wstrzyknięto jej oliwkę do ciała dla dzieci. W skutek tego twarz celebrytki diametralnie się zmieniła, a ból nie pozwalał jej normalnie funkcjonować. Musiała więc zdecydować się na szereg kolejnych operacji, aby chociaż w pewnym stopniu przywrócić swój dawny wygląd.

Jednakże zmiany na twarzy bardzo odbiły się na psychice Lyn May. Do tego stopnia, że myślała nawet o samobójstwie.

68-letnia aktorka spodziewa się dziecka

Obecnie Lyn May ma 68 lat i jest nauczycielką tańców latynoamerykańskich oraz często pojawia się w meksykańskiej telewizji. Prowadzi także konto na Instagramie (ma ponad 210tys. obserwujących), gdzie właśnie ogłosiła, iż spodziewa się dziecka. Ojcem jest o 40 lat młodszy od niej partner, latynoamerykański muzyk Markos D1, z którym spotyka się od dwóch lat.

Z radością ogłaszam, że jestem w 3 miesiącu i @markosd1official bardzo się cieszy, że zostanie tatą.

– napisała May pod serią zdjęć z ukochanym.

Jeśli ciąża przebiegnie prawidłowo, gwiazda zostanie drugą najstarszą kobietą na świecie, która została matką. Rekord należy bowiem do Erramatti Mangayamma, która dzięki zapłodnieniu in vitro w wieku 74 lat urodziła bliźnięta.

Źródło: popularne.pl