Agnieszka Kaczorowska świętuje tydzień córki. Internautki zarzucają jej fałsz

Agnieszka Kaczorowska świętuje tydzień córki. Z tej okazji celebrytka pochwaliła się w sieci zdjęciami z rodzinnej sesji i dodała wpis o „fali miłości” oraz „pływaniu w morzu spokoju i pięknych zapachów”. Internautki zarzucają Kaczorowskiej fałszowanie rzeczywistości.

„Moda na brzydotę”

Mieliśmy już wywiad z Joanną Horodyńską, która stwierdziła, że nie może patrzeć na ludzi fatalnie ubranych, więc odwraca wzrok, gdy takich widzi. Mieliśmy też Agnieszkę Kaczorowską, która – jak sama przyznała – nie akceptuje „mody na brzydotę”. Zdaniem celebrytki właśnie taka moda opanowała sieć. W swoim wpisie na Instagramie Kaczorowska stwierdziła m.in., że pokazywanie swoich słabszych stron w naturalnym świetle to „siedzenie w błotku, w którym tak miło się taplać”. Narzekała też, że „bycie pięknym i wyjątkowym nie jest w modzie”.

I nie podoba mi się to, bo liderzy, czyli osoby z kontami o największych zasięgach, powinny motywować i zachęcać do rozwoju i wzrastania

– napisała odtwórczyni roli Bożenki w „Klanie”.

A wszystkim, którzy chcieliby uniknąć taplania się w błotku, Kaczorowska podpowiedziała:

(…) koncentracja na pozytywach, na wdzięczności, na wszystkim co dobre i PIĘKNE właśnie, jest tym co pozwoli Ci iść na szczyt.

Agnieszka Kaczorowska świętuje

Instagram

Agnieszka Kaczorowska świętuje tydzień córki

Piękna, wyspana i zadbana mama, wspierający partner, idealnie grzeczne, niesprawiającego kłopotów dziecko… Ta sielanka, jak wynika z przekazu Agnieszki Kaczorowskiej, to codzienność młodej mamy dwójki dzieci. Ale trudno spodziewać się czegoś innego po „estetce”, która „nie toleruje mody na brzydotę”. Celebrytka niedawno świętowała tydzień życia swojej drugiej córeczki Gabrieli. Maleństwo ma już za sobą profesjonalną sesję fotograficzną z rodzicami. Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się efektami sesji w sieci i napisała:

Dokładnie tydzień temu dołączyła do naszej rodziny mała Kruszynka. 28.07.2021, wieczorem, na świecie pojawiła się Gabriela Pela. Nasza kolejna dzielna lwica przyniosła ze sobą wielką falę miłości… I pływamy teraz w tym morzu spokoju, wdzięczności, pięknych zapachów, widoków, z totalnie miękkimi sercami… Mam wszystko. Chwilo trwaj.

Agnieszka Kaczorowska świętuje

Instagram

Internautki pospieszyły z gratulacjami. Nie brakuje jednak i takich, które wytykają Kaczorowskiej fałsz.

Mam miesięczną córkę i 6-latke w domu. I to jest prawdziwy rollercoaster. Ciężko mi znaleźć 5 minut dla siebie, a co dopiero czas na zrobienie full make-upu i pozowanie do zdjęć. Trochę więcej realizmu, trochę mniej lansu pani Agnieszko

Pięknych zapachów? Chyba trochę przesadzasz. Nikt nie lubi zapachu kupy

– czytamy w komentarzach.

Agnieszka Kaczorowska świętuje

Instagram

Tak sobie myślimy, że politycy powinni się skontaktować z Agnieszką Kaczorowską w sprawie promowania idyllicznego obrazu macierzyństwa w sieci. Gdyby takich przekazów było więcej, mogłoby to podziałać znacznie lepiej na sytuację demograficzną w Polsce, niż sztandarowy program PiS „500 plus”. Gorzej, gdyby młode mamy musiały się boleśnie zderzyć z rzeczywistością…Polecane