Gessler odpisała na komentarz fanki. „Żmijo, pasożycie, mam ciało 20-latki”

Gwiazda TVN straciła nad sobą panowanie. Magda Gessler, prowadząca „Kuchenne rewolucje”, na Facebooku starła się z jedną z internautek. Kilkukrotnie ją obraziła. Ponadto zachwycała się – nie wiedzieć czemu – własnym ciałem, które jej zdaniem wygląda na ciało 20-latki.

Gessler słynie z dużej odporności na krytykę. W mediach społecznościowych obecna jest od wielu lat i raczej rzadko reagowała na hejt. Tym jednak razem nie wytrzymała. Dosłownie upokorzyła fankę.

„Mam ciało 20-latki”. Magdzie Gessler puściły nerwy, zwyzywała fankę

Na przestrzeni ponad 10 lat, odkąd prowadzi Kuchenne Rewolucje zdążyła nauczyć się funkcjonowania w przestrzeni publicznej. A przynajmniej tak mogło się wydawać. Albowiem w weekend Magda Gessler bardzo ostro potraktowała kobietę, która ośmieliła się subtelnie zwrócić jej uwagę.

Magda Gessler i Lara Gessler
Kuchenne rewolucje TVN

Jak widać na poniższym zrzucie ekranu, pani Elżbieta zwróciła jedynie uwagę na kolorowy, pstrokaty wręcz ubiór gwiazdy TVN. To Magdzie Gessler bardzo się nie spodobało. Nie odpowiedziała jednak w szczególnie parlamentarnych słowach. Nie przeszła obok sprawy obojętnie. Zamiast tego po prostu „rozjechała” internautkę. Użyła bardzo wielu inwektyw i zaznaczyła, że ma idealne ciało.

Magda Gessler obraziła fankę komentarz news 7 listopada 2022

– Mam ciało i gatunek skóry 20-latki… i piękne piersi, które nie potrzebują biustonosza ani operacji – dodała, nie wiedzieć czemu, Gessler.