Martyniuk podbija stawkę? Wiemy, ile Zenek zarobi na Sylwestrze Marzeń TVP 2023

Zenek Martyniuk już od kilku lat jest jednym z głównych kontrahentów TVP w warstwie rozrywkowej. Zwłaszcza końcem roku.

Sylwester Marzeń TVP Zenek Martyniuk ile zarobi stawka pieniądze 2023

Sylwester Marzeń TVP bez Zenona Martyniuka? Taki scenariusz był brany pod uwagę tuż po zmianie prezesa TVP. Po kilku tygodniach wszystko wróciło jednak do „normy”. Ile Martyniuk zarobi na Sylwestrze 2023? 

Telewizja Publiczna po raz kolejny – co stało się już tradycją – zorganizuje noworoczną imprezę w Zakopanem. Plejada gwiazd, jaką zaprosi publiczny nadawca miała znacząco różnić się podczas Sylwestra z 2022 na 2023 rok, w porównaniu do poprzednich. Czy tak będzie?

Być może różnić się będzie, ale niekoniecznie znacząco. Odpuścić okazji nie chce ponoć Maryla Rodowicz. Z kolei Zenek Martyniuk to… no właśnie. Można by z przymrużeniem oka powiedzieć, że to człowiek, bez którego impreza nie może się odbyć. I jest już niemal pewne, że znów wystąpi na scenie w Zakopanem. Tym jednak razem podbije stawkę do naprawdę kosmicznej. 

Zenek Martyniuk podbija stawkę. Tyle zarobi na Sylwestrze Marzeń 2022 na 2023

Mimo, iż ogół społeczeństwa publicznie wyśmiewa zarówno TVP jak i samego Zenka Martyniuka, to rokrocznie właśnie gwiazdor disco polo zbiera największe owacje, gdy pojawia się na scenie.

Mówiono, że jest ulubieńcem jacka Kurskiego – wieloletniego prezesa Telewizji Polskiej. To właśnie z tego względu Martyniuk miał regularnie występować, za naprawdę wysokie stawki, podczas witania nowego roku w zakopiańskich klimatach. Okazuje się jednak, że również po zmianie kierownictwa, znów usłyszymy disco polo.

Tym jednak razem Zenek Martyniuk podnosi stawkę. Ile zarobi na koncercie podczas Sylwestra Marzeń w Zakopanem – już w 2023 roku? Otóż – jeśli wierzyć medialnym spekulacjom – podlaski gwiazdor będzie chciał „odbić sobie” to, co stracił w roku ubiegłym.

Jego standardowa stawka za koncert to 70 tys. zł. Jak podaje „Super Express”, w ubiegłym roku ze względu na pandemię król disco polo zainkasował jedynie 50 tys. – pisał w styczniu portal gwiazdy.wp.pl

W związku z tym, a także ze względu na ogromną niechęć społeczną wobec Zenka związaną z faktem, iż znów przyjmuje propozycje TVP, Martyniuk w tym roku miał zażyczyć sobie sporo ponad 100 tys. zł netto za występ. Mówi się o kwotach od 110 tys. do 125 tys. zł.