Paznokcie very peri – ten lakier jest kolorem roku 2022! Zobacz najlepsze stylizacje i zainspiruj się!

Kolor very peri został wybrany kolorem 2022 roku. To oznacza, że sam w sobie stał się trendem we wnętrzach, modzie, a także kosmetyce, w tym w paznokciach. Właśnie dlatego dzisiaj pokażemy Wam, jak możesz wykorzystać ten kolor i stworzyć piękne i modne stylizacje. Z racji, że to bardziej ciemny lakier, niż jasny to idealnie wpisze się w jesienne trendy. Zobacz piękne stylizacje w naszej galerii.

Paznokcie very peri

Kolor very peri można określić jako mieszaninę dwóch podstawowych kolorów, czyli niebieskiego i fioletu. W zależności od proporcji i posiadanych emulsji lakier może wyjść różnie, przez co ten kolor nie jest równy innej emulsji o tej samej nazwie. Możesz tę rozbieżność wykorzystać i stworzyć gradient nails. Wystarczy, że najciemniejszy ozdobi kciuk, a najjaśniejszy najmniejszy palec. Podobnie możesz postąpić wykorzystując fiolet i niebieski.

french very peri

Podobna sytuacja ma się z frenchem. Kolorowy french na stałe zadomowił się w trendach, więc warto z niego korzystać ile się da. Możesz wykorzystać do niego jeden kolor, bądź różne i połączyć gradient nails z frenchem. Taką stylizację zobaczysz poniżej. Warto także pomalować paznokcie tym kolorem klasycznie, jak i w formie półksiężyca. Oprócz tego warto wykorzystać kolory współtowarzyszące...
Instagram.com/ellejapan_beauty

Jakie lakiery warto wykorzystać przy współpracy z very

Very peri to łądny kolor, który można połączyć z innymi. Przede wszystkim ze złotem, bielą, kremem, a także czernią. Oprócz tego jego ciemniejsza barwa może współgrać z jesiennymi kolorami. Very peri może służyć także jako dodatek w postaci wzorów i zdobień. Wykonaj w ten sposób kratkę na paznokciach, a także efekt sweterka czy też lawendę.

W galerii znajdziesz wiele pięknych inspiracji. Warto!
Paznokcie very peri - ten lakier jest kolorem roku 2022! Zobacz najlepsze stylizacje i zainspiruj się!

z malutkim zdobieniem
ze wzorem
gradient nails
Paznokcie very peri - ten lakier jest kolorem roku 2022! Zobacz najlepsze stylizacje i zainspiruj się!
Paznokcie very peri - ten lakier jest kolorem roku 2022! Zobacz najlepsze stylizacje i zainspiruj się!