„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: widzowie zniesmaczeni wynikiem finału. „Skandaliczna edycja!”

17. edycja polsatowskiego programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" dobiegła końca. Do ostatniego etapu dotarła czwórka uczestników, Janusz Radek oraz trzy Kasie: Wilk, Ucherska i Polewany. Zwyciężczynią show została Kasia Wilk. Komentarze w sieci sugerują jednak, że to nie ona była faworytką widzów.

Kasia Wilk wygrała 17. edycję TTBZ

Ostatni odcinek programu Twoja twarz Brzmi Znajomo rozpoczął występ czwórki finalistów, którzy wcielili się w zespół The Mamas & The Papas, wykonując hit "California Dreamin'". A potem już ruszyło: Kasia Wilk wystąpiła jako Adele, Janusz Radek przeistoczył się w Montserrat CaballéKasia Ucherska zaśpiewała przebój wokalistki Alannah Myles, a Kasia Polewany zdecydowała się na piosenkę Christiny Aguilery.

Finał "TTBZ"

Materiały prasowe Polsat

Widzowie nie zgadzają się z decyzją jury. Padają mocne słowa!

Program wygrała Kasia Wilk, na drugim miejscu uplasowała się Kasia Polewany, trzeci był Janusz Radek, a poza podium znalazła się Kasia Ucherska. Faworytem widzów był jednak zdecydowanie ktoś inny, czemu dali wyraz w licznych komentarzach na Facebooku:

Jestem rozczarowana decyzjami jurorów. Janusz Radek został skrzywdzony i to niby znający się na tym tak zdecydowali. I tu też nie ma sprawiedliwości, a jak tu nie ma to nigdzie już nie ma.

Skandaliczna edycja!! Cały czas faworyzowana Wilk. [...] Moim skromnym zdaniem o finale TTBZ i zwycięstwie powinni decydować widzowie.

W mojej ocenie powinien wygrać Radek, ale Kasia Wilk była też rewelacyjna.

A Wy zgadzacie się z decyzją jury?Finał 17. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" za nami! Zobacz, co się działo!

Źródło: Materiały prasowe Polsat